Tere tulemast

est fin rus eng

Eesti Vorstifestival 2019

Toimumise koht ja aeg on täpsustamisel

Esitleja

Leping sõlmimisel

Suurtoetaja

Leping sõlmimisel

Tere tulemast Eesti Vorstifestivalile!

Tere tulemast väike

Eesti Vorstifestivali ajalugu (klikka)

Iga aasta suvel toimuv Eesti Vorstifestival on valmis vastu võtma tuhandeid külastajaid, sissepääs on kõigile tasuta!

Eesti Vorstifestivali missiooniks on väärtustada vorsti kui suurepärast ja mitmekülgset toiduainet, edendada kaasaegse vorstitarbimise ja -valmistamise kultuuri ning kõike head ja paremat mis sellega seondub.

Vorstisõpradest festivali korraldajate eesmärgiks on tutvustada Eestis toodetavaid ja müüdavaid vorstitooteid ning vorstiteemalisi tooteid ja teenuseid, samuti populariseerida isetegemist ja kutseõpet.

Festivali osaks on Eestis müüdavate vorstide tutvustamiseks korraldatav suur degustatsioon, toimub Eesti Rahva Vorstikool, kus räägitakse trendidest ja tervislikkusest ning õpetatakse koduste vahenditega vorsti valmistama. Toimuvad rahvalikud Eesti vorstimeistrite võistlused ning Eesti Grilliliidu korraldamisel Eesti meistrivõistlused vorstigrillimises. Restoranid tutvustavad vorsti kui võimalusterohket ja auväärt toiduainet, pakkudes vorsti ja festivali auks erinevaid vorstiroogasid. Koostöös Eesti Showmessiga - Lavale! tutvustatakse ka uusi ja huvitavaid artiste, kuid festivali peasinejaks on Vorst!

Festivalile on oodatud kõik toiduhuvilised eestimaalased ja vorstituristid välismaalt – näitame kogu maailmale, mida maitsvat Eestis tehakse!

Head vorstimõtted festivali paremaks korraldamiseks on oodatud. Kohtumiseni Eesti Vorstifestivalil!

Kadi Neidek
Eesti Vorstifestivali korraldaja
info@vorstifestival.ee

Festivali territooriumi plaan (PDF) (koostamisel)

Eesti Vorstifestival2019 külastaja osalemise tingimused (PDF) (koostamisel)