Korraldajad

est fin rus eng

Eesti Vorstifestival 2019

Toimumise koht ja aeg on täpsustamisel

Esitleja

Leping sõlmimisel

Suurtoetaja

Leping sõlmimisel

Korraldajad

Eesti Vorstifestivali korraldajad teevad kõik selleks, et festival oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa regiooni suurima vorstifestivali korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@vorstifestival.ee.


 Tere tulemast väike

Kadi Neidek - festivali kõneisik ja peakorraldaja

558 6720, kadi@eestifestivalid.ee  
Valdkond: üldkorraldus, programm ja osaluslepingud


vorstikunn

Koit Kuusk (Eesti Grilliliit)

5804 4444, koit@grilliliit.ee 
Valdkond: Eesti meistrivõistlused vorstigrillimises


Erkki Laidinen

551 5976, erkki@eestifestivalid.ee 
Valdkond: Eesti vorstilaada osaluslepingud


Leena Laidinen

5850 9429, leena@eestifestivalid.ee 
Valdkond: Eesti vorstilaada osaluslepingud


Riina Rist - mängumaa kõneisik

513 2627, riina@eestifestivalid.ee
Valdkond: mängumaa osaluslepingud


Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestifestivalid.ee 
Valdkond: lava programmijuhtimine


Aveli Sukles

aveli@eestifestivalid.ee 
Valdkond: festivali programm ja esinejad


Margus Sild

5309 7110, elekter@vorstifestival.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestifestivalid.ee 
Valdkond: turundus


Grete Kägo

5348 6402, grete@eestifestivalid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestifestivalid.ee 
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestifestivalid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Auris Rätsep.JPG

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestifestivalid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Festivali infopunkt

554 3000, infopunkt@eestifestivalid.ee 


Eesti festivalid OÜ

Registrikood: 14577016
KMKR: EE102103863 
EMTAK: 93299
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestifestivalid.ee 
Koduleht: www.eestifestivalid.ee 


Korralduspartnerid 

Aivar Ärm
elekter@grillfest.ee
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)